02.12.2021

Цуценята-рятувальники — безпрограшний варіант для подарунка хлопчикові чи дівчинці. А якщо поєднати цуценят та динозаврів, то буде просто вибухова комбінація. Адже динозаври завжди були справжнім бестселером та улюбленою іграшкою багатьох дітей.

"Щенячий патруль: Діно-місія" — саме так називається нова колекція іграшок від Спін Майстер, яка обіцяє стати хітом продажу. Ми раді представити вам оновлену лінійку Spin Master "Щенячий патруль", створену за мотивами нового, 7-го, сезону популярного мультсеріалу.

Нові серії “Щенячого патруля”, як і завжди, розповідають про пригоди рятувальної команди відважних цуценят. Вони виручають всіх жителів Бухти пригод, руйнують підстпуні плани мера Хамдінгера, рятують Різдво, вибори та мавп. Але справжньою родзинкою сезону стали місії з порятунку динозаврів.

У новому сезоні "Щенячого патруля" з'являться динозаври різних видів та новий герой — цуценя-рятувальник Рекс. Малюки познайомляться з цікавими фактами про життя доісторичних ящерів, а також поринуть у динамічні пригоди відважної команди.

Щоб порадувати юних фанатів мультику та любителів динозаврів, запропонуйте своїм покупцям купити іграшки "Щенячий патруль" з лінійки "Дино-місія".

У колекції представлені:

  • набори з цуценяти та динозавра — кожен герой має в комплекті унікального ящера: можна зібрати повну колекцію для відтворення улюблених сюжетів;
  • нові машинки "Щенячий патруль: Дино-місія", створені спеціально для порятунку динозаврів: вони супер прохідні та оснащені потужним мотором;
  • діно-патроллер — абсолютно новий та неймовірно крутий транспортний засіб, який стане справжнім сюрпризом та просто ідеальною іграшкою для хлопчика.

Набори "Щенячий патруль" Колекційна фігурка цуценяти з динозавром. Складаються з фігурок динозаврів 4 різних видів та фігурок героїв мультику. Роккі, Маршал, Зума та Гонщик тепер мають нових друзів: бронтозавра,  тірекса, велоцираптора та стегозавра. Зібравши набір із 4 героїв, можна не тільки весело грати, але і вивчати багатий світ доісторичних тварин.

"Щенячий патруль": машинки делюкс (Діно-місія). Автомобілі в яскравому дизайні повторюють за формою обриси динозаврів. Також вони оснащені великими колесами та спеціальними деталями, які роблять нові рятувальні автомобілі ще більш прохідними і універсальними для найскладніших місій. У комплект разом з машиною входять фігурки водія — відповідного героя "Щенячого патруля" — та міні-фігурка таємничого динозавра.

Діно-патроллер — великий автомобіль підвищеної прохідності. Усередині поміститься вся команда рятувальників та навіть динозавр. Машина оснащена снарядами, в комплекті також є фігурка динозавра та цуценяти.

Іграшки для дітей бренду Paw Patrol багато років залишаються улюбленими, адже вони не тільки допомагають відтворити сюжет популярного мультика, але й відрізняються високою якістю, яскравим дизайном і точною деталізацією.

Купити іграшки "Щенячий патруль: Дино-місія" оптом можна в магазині Той Той Трейд. У нас представлені тільки ліцензійні товари бренду та діють вигідні умови для оптових покупців.

Рекомендовані товари
Рятувальний автомобіль де-люкс і водій Кремез  (серія Діно-Місія)
Артикул: SM16776/5539
0,00 грн
899,00 грн
(0.0)
Рятувальний автомобіль де-люкс з водієм Гонщиком  (серія Діно-Місія)
Артикул: SM16776/5461
0,00 грн
899,00 грн
(0.0)
Рятувальний літак де-люкс з водієм Скай  (серія Діно-Місія)
Артикул: SM16776/5492
0,00 грн
899,00 грн
(0.0)
Щенячий Патруль: Великий Діно-Патроллер (серія Діно-місія)
Артикул: SM16794
0,00 грн
4 399,00 грн
(5.0)
Колекційна фігурка цуценяти Роккі з динозавром (серія Діно-місія)
Артикул: SM17706/1660
0,00 грн
569,00 грн
(5.0)
Колекційна фігурка цуценяти Маршала з динозавром (серія Діно-місія)
Артикул: SM17706/1646
0,00 грн
569,00 грн
(5.0)
Колекційна фігурка цуценяти Зуми з динозавром (серія Діно-місія)
Артикул: SM17706/1677
0,00 грн
569,00 грн
(5.0)
Колекційна фігурка цуценяти Гонщика з динозавром (серія Діно-місія)
Артикул: SM17706/1639
0,00 грн
569,00 грн
(5.0)

Поки немає коментарів
Написати коментар