21.10.2021

Новинок багато не буває, особливо, якщо це мегапопулярні іграшки за мотивами мультфільму "Як приборкати Дракона-3". Трисерійна сага про пригоди відважних вікінгів з острова Олух і їх вірних друзів драконів не тільки стала лідером касових зборів, але і надовго підкорила серця глядачів.

Звичайно ж, іграшки за мотивами цього мультика також стали бестселерами - адже малюки із задоволенням відтворюють сцени пригод улюблених героїв. Після виходу кожної з частин на великі екрани бренд Dragons випускав чергову порцію нових іграшок. І незважаючи на те, що останній фільм вийшов в 2019 році, компанія Spin Master не перестає дивувати нас і продовжує радувати новинками.

 Так, наприклад, в новинках літа 2021 року з'явилися малята Беззубика і Денної Фурії. Від серії до серії головні персонажі - хоробрий юний вікінг Гикавка і його вірний дракон Беззубик - разом переживали безліч ситуацій і дорослішали. У фіналі мультика обидва герої знайшли свою любов і створили сім'ї. І тепер у продажу є набір з трьох чарівних міні-дракончиків: Стрілка, Стрибунець і Верхолаз. Він підкорить ваших покупців з першого погляду. Адже три милих дитинча неймовірно реалістичні і барвисті. На фігурках можна навіть розгледіти дрібні лусочки. Така новинка стане відмінним доповненням колекції і дозволить розширити горизонти гри.

Ще одна карколомна новинка в колекції - набір з вершника і дракона, який може змінювати колір крил. Іграшка виконана дуже реалістично: вершник одягнений в броню з луски дракона, може рухати головою і руками. Дракон має рухливі лапи і крила і здатність змінювати колір крил.

Для цього в комплекті є спеціальна печатка дракона. Її потрібно занурити у воду, потім отриманою кришталевою губкою провести по крилах. На них проявиться колір і візерунки.

Всього в колекції три різних дракона і вершника. Запропонуйте своїм покупцям зібрати всіх і здивувати дитину справжньою армією "Як приручити Дракона". З такими іграшками дуже просто відтворити захоплюючі сцени битв і отримати масу задоволення від гри.

Оригінальні іграшки з лінійки "Як приручити Дракона" виконані з високоякісних матеріалів і безпечні для дітей.

Купити іграшки оптом ви можете в інтернет-магазині Той-Той Трейд. У нас представлена ​​тільки ліцензійна продукція ТМ Dragons від компанії Spin Master з усіма відповідними сертифікатами якості та безпеки.

Рекомендовані товари
«Як приборкати дракона 3»: набір з малюків драконів Нічного Сяйва
Артикул: SM66621/3182
0,00 грн
829,00 грн
(5.0)
«Як приборкати дракона 3»: дракон Беззубик, що змінює колір, і вершник Гикавка
Артикул: SM66621/3205
0,00 грн
829,00 грн
(0.0)
«Як приборкати дракона 3»: дракон Денна Фурія, що змінює колір, і вершник Гикавка
Артикул: SM66621/3168
0,00 грн
829,00 грн
(5.0)
«Як приборкати дракона 3»: дракон Кривоклик, що змінює колір, і вершник Сморкало
Артикул: SM66621/3212
0,00 грн
829,00 грн
(0.0)

Поки немає коментарів
Написати коментар