EASTCOLIGHT — компанія, яка дарує дивовижні іграшки, що розвивають. Іграшки, які зовні і функціонально повторюють справжні оптичні пристрої. За час своєї діяльності з 1991 р. компанія значно розширила лінійки продукції, щоб безперервно радувати маленьких дослідників у понад 90 країнах світу. Понад 2000 співробітників компанії прагнуть створювати найсучасніші, високотехнологічні та конкурентоспроможні іграшки. В асортименті EASTCOLIGHT можна знайти чудові пристрої: біноклі, телескопи, мікроскопи, дослідницькі набори, скелети тварин. Всі іграшки продумані до дрібниць у плані екологічності та безпеки, легкості збирання та актуальності пристроїв. З ігровим світом EASTCOLIGHT дитина зможе відчути себе великим науковцем та доторкнутися до світу науки, а також в ігровій формі дослідити навколишню реальність!

 Сріблястий бінокль EASTCOLIGHT (збільшення у 4 рази)
Артикул: ES23201
0,00 грн
599,00 грн
(5.0)
Синій бінокль EASTCOLIGHT (збільшення в 4 рази)
Артикул: ES23202
0,00 грн
599,00 грн
(5.0)
Портативний телескоп EASTCOLIGHT (збільшення у 15 разів)
Артикул: ES23821
0,00 грн
399,00 грн
(5.0)
Астрономічний телескоп із штативом EASTCOLIGHT (збільшення до 40 разів)
Артикул: ES23011
0,00 грн
1 599,00 грн
(5.0)
Синій дитячий мікроскоп EASTCOLIGHT з аксесуарами (збільшення до 450 разів)
Артикул: ES21371
0,00 грн
1 199,00 грн
(5.0)
Лупа з компасом EASTCOLIGHT (збільшення в 14 разів)
Артикул: ESN21016
0,00 грн
319,00 грн
(5.0)
Набір із 12 слайдів EASTCOLIGHT для вивчення під мікроскопом
Артикул: ES10311
0,00 грн
699,00 грн
(5.0)

Дивовижний світ відкриттів EASTCOLIGHT

Хто з нас не мріяв хоча б на мить торкнутися зірок чи розглянути, як влаштована клітина крові чи рослини? Компанія EASTCOLIGHT створила для молодих дослідників реалістичні, практичні та безпечні пристрої. Серця дітей та дорослих підкорили телескопи, мікроскопи, біноклі, різноманітні дослідницькі набори, скелети тварин. Хімія та біологія, фізика та астрономія – все тісно переплетено в іграшках цієї компанії. Дозвольте вашому допитливому досліднику поринути в цей захоплюючий світ: доторкнутися до сузір'я Оріона і розглянути кратери на Місяці, відчути себе медиком, досліджуючи клітини крові або вивчаючи скелет жаби, а можливо розвідником, який стежить у біноклі за віддаленими об'єктами. Вибір буде складним, тому що в EASTCOLIGHT хочеться придбати все й одразу! Міцні деталі та матеріали, які легко з'єднуються у пристрої, дозволять довгий час насолоджуватися науковими експериментами. Пристрої здатні виконувати всі функції цієї оптики: наближати і віддаляти зображення навколишнього світу, багаторазово збільшувати дрібні предмети, дозволяють зазирнути в невидимий звичайним поглядом світ кристалів, речовин і клітин. Різноманітні дослідницькі набори приємно здивують своїми можливостями та кількістю допоміжних аксесуарів: скель, піпеток, штативів, зразків матеріалів та речовин. Знання у грі безперечно легше і приємніше засвоюються дітьми. А те, що відчуте й прожите, залишається щасливими спогадами назавжди. Чи це буде обсерваторія, наукова лабораторія чи штаб суперагентів — вирішуйте разом з невеликою всезнайкою. EASTCOLIGHT – це міцний фундамент для розвитку пізнавального інтересу, мислення та пам'яті дитини, початкових знань у різних наукових галузях. Пізнайте світ весело та захоплююче з EASTCOLIGHT!

Придбати іграшки EASTCOLIGHT у ліцензійній безпечній версії ви можете у каталозі «Той-Той Трейд» та магазинах наших партнерів по всій Україні. На відміну від піратських підробок, оригінальні іграшки, представлені на нашому сайті, вигідно відрізняє низка переваг та відмінностей:

  • Для виробництва EASTCOLIGHT використовуються виключно сертифіковані матеріали, якість яких підтверджена сертифікатами якості та відповідності.
  • Набори та пристрої безпечні та розраховані для дітей віком від 8 років.

  • Іграшки в повному обсязі відповідають функціональній та розвиваючій цінності, заявленій розробником.

  • Іграшки EASTCOLIGHT сприяють розвитку пізнавальних процесів, формують інтерес до наук природознавства, надовго відволікають від гаджетів та комп'ютерних ігор.

Компанія EASTCOLIGHT постійно розширює колекцію ліцензійних іграшок, радуючи високотехнологічними розробками своїх шанувальників. Нові захоплюючі розробки ви завжди можете знайти в нашому каталозі за доступною ціною, щоб відкрити дивовижні світи для молодого дослідника.

Пропонуємо іграшки EASTCOLIGHT на найкращих умовах

Набори EASTCOLIGHT можна купити в інтернет-магазині Той-Той Трейд. Ми пропонуємо широкий асортимент ліцензійної продукції за середньоринковою вартістю, комфортними умовами оплати та доставки товару. Для зручності постійних клієнтів передбачена накопичувальна система знижок, завдяки якій придбання нових товарів стає дедалі доступнішим.

У разі виникнення питань щодо характеристик або функціоналу іграшок EASTCOLIGHT можна звернутися за уточненнями до консультантів сайту. Наші співробітники із задоволенням нададуть всю необхідну інформацію та підкажуть чим здивувати любителя наукових відкриттів.

 

Бренди і торгові марки