Hatchimal Pixies — крихітні лялечки з крилами, що живуть у яйці, давно підкорили серця дітей та дорослих. Інтерактивна лялька Піксис – це не проста іграшка, а казковий персонаж з унікальним характером, дизайном та незвичайними аксесуарами.
Милі маленькі феї "живуть" у будиночку у вигляді серця або яйця. Коли дитина натисне на серце по центру або візьме яйце в руки і проверне колекційний кейс, лялечка "вилупиться" зі свого будиночка.

Лінійка “Дикі крила” представлена 6 яскравими міні-лялечками з великими крилами та стильними аксесуарами, з якими кожна фея буде ошатною та унікальною. Нижня частина яйця може бути підставкою для ляльки. Чарівні крила так гарно мерехтять, що не залишать байдужими нікого. Тому кожна маленька модниця буде рада зібрати повну колекцію із магічних персонажів.

Hatchimals. FlyingPixie: Літаюча казкова фея Піксі (різнокольорова)
Артикул: SM19184/4569
0,00 грн
2 799,00 грн
(5.0)

Бренд Hatchimals належить канадській компанії Spin Master - лідеру з виробництва найпопулярніших сертифікованих іграшок і переможцю безлічі нагород.

Історія бренду:

У 2014 році Девід Макдональд винайшов концепцію іграшки, яка може «розпаковувати» себе. Ця ідея перетворилася на концепцію роботизованої істоти, яка вилупилася б з яйця, що потребувало розробки механізму для висиджування та матеріалу для самого яйця. Hatchimals був офіційно запущений 7 жовтня 2016 року за підтримки реклами на телебаченні та цифрових платформах, таких як соціальні мережі. На момент запуску було доступно п'ять можливих видів: Bearakeet, Burtle, Draggle, Penguala та Owlicorn.

Після запуску попит на Hatchimals був надзвичайно високим, що призвело до того, що вони були визнані «найгарячішою» іграшкою сезону різдвяних покупок 2016 року. На кінець жовтня Hatchimals займав кілька позицій у першій десятці списку найбільш продаваних іграшок у Сполучених Штатах за версією NPD Group.

У 2017 році Spin Master представив Hatchimals Colleggtibles, лінію мініатюрних колекційних фігурок, також винайдених Девідом Макдональдом.

Колекція Hatchimal Pixies була випущена наприкінці квітня 2019 року.

Чому лялечки Hatchimals такі популярні?

Однією з причин, чому такі іграшки, як Hatchimals Pixies, настільки популярні, можливо, є те, що діти дуже люблять сюрпризи! Тому процес відкриття стає таким довгоочікуваним і радісним! Хоча Hatchimal Pixies рекомендовані дітям віком від 5 років, багато дітей виявляють інтерес до іграшки задовго до досягнення дошкільного віку.

Купити Hatchimals недорого в Україні

Здивувати крихітку пізнавальним форматом можна, якщо купити Hatchimals у яйці. Популярна забава подобається  дівчаткам старше 3-х років. Знайти якісну оригінальну іграшку ви можете на сайті магазину Toy-Toy Trade.

Бренди і торгові марки