Вирушайте у світ веселих захоплюючих ігор від китайського бренду Kingso Toys. Не лякайтеся, що в процесі гри у вас та вашої дитини можуть відрости не лише вуса, а й ніс! Яскраві настільні ігри забарвлять сімейне дозвілля райдужними емоціями.

Настільна гра «Хапай вуса»
Артикул: JT007-46
0,00 грн
399,00 грн
(5.0)
 Настільна гра « Фіббер »
Артикул: JT007-47
0,00 грн
399,00 грн
(5.0)

«Хватаємо за ніс!» разом із Kingso Toys

Справжніми хітами серед настільних розваг компанії Kingso Toys стали карткові ігри «Хапай вуса!», що давно полюбилися, та «Фіббер». Всі гравці в компанії можуть приміряти розкішні вуса різної форми і спробувати ними зловити карту. Правила живі, динамічні, позіхати ніколи! Веселощі та сміх забезпечені всім учасникам гри. Обманювати не добре – саме цьому навчить гра «Фіббер». У ошуканця протягом гри може відрости різнокольоровий кумедний ніс, як у Піноккіо. Решті учасників цієї захоплюючої гри залишається лише довіритися своїй інтуїції, відповівши на запитання «вірю» чи «не вірю». Стильні аксесуари, окуляри з носом перетворять всіх учасників за секунду на таємничих брехунів. З цими приголомшливими іграми в сімейному колі або з друзями завжди буде мега цікаво та весело! Також ігри Kingso Toys сприяють розвитку швидкості реакцій, уважності, розвитку інтуїції.

Придбати ігри Kingso Toys у ліцензійній безпечній версії ви можете у каталозі «Той-Той Трейд» та магазинах наших партнерів по всій Україні. На відміну від піратських підробок, оригінальні іграшки, представлені на нашому сайті, вигідно відрізняє низку переважних характеристик та відмінностей:

  • Для виробництва ігор Kingso Toys використовуються виключно сертифіковані матеріали, якість яких підтверджена сертифікатами якості та відповідності.
  • Ігри в повному обсязі відповідають функціональній цінності та безпеці, заявленій розробником.
  • Ігри Kingso Toys дарують чудовий настрій та знімають напругу в компанії, сприяють розвитку швидкості реакцій, уважності.

Компанія Kingso Toys постійно розширює колекцію ліцензійних іграшок, радуючи високотехнологічними розробками своїх шанувальників. Нові захоплюючі розробки ви завжди можете знайти у нашому каталозі за доступною ціною, щоб відкрити захоплюючі світи для любителів азартних розваг.

Пропонуємо ігри Kingso Toys на найкращих умовах

Ігри Kingso Toys можна купити в інтернет-магазині "Той-Той Трейд". Ми пропонуємо широкий асортимент ліцензійної продукції за середньоринковою вартістю, комфортними умовами оплати та доставки товару. Для зручності постійних клієнтів передбачена накопичувальна система знижок, завдяки якій придбання нових товарів стає дедалі доступнішим.

У разі виникнення питань щодо характеристик або ігрових правил продукції Kingso Toys можна звернутися за уточненнями до консультантів сайту. Наші співробітники із задоволенням нададуть всю необхідну інформацію та підкажуть чим здивувати веселу компанію.

Бренди і торгові марки