Всесвітньо відома канадська компанія Spin Master є визнаним світовим лідером та найбільшим виробником дитячих іграшок. У її арсеналі безліч відомих брендів удостоєних почесної у сфері іграшок нагородою TOTY. Компанія Spin Master знаходить нові шляхи до серця своїх шанувальників і створює унікальні трендові іграшки. Унікальна ідея створення гри Perplexus виникла у Майкла Макгінніса ще в 1970 році, а ось втілити свій задум у життя йому вдалося лише через 20 років.

Магічна куля Perplexus підкорила і дітей і дорослих у всьому світі заплутаним лабіринтом, кількістю пасток і перешкод на шляху до мети. А метою гравця є подолання металевою кулькою всього шляху від старту до фінішу! Вся сім'я зможе провести безліч захоплюючих годин за цим азартним заняттям, влаштувавши захоплюючий турнір «Хто швидше пройде весь шлях». Чи готові змагатися? Тоді Perplexus вже чекає на вас.

Лабіринт-головоломка  Perplexus Original
Артикул: SM34175
0,00 грн
1 199,00 грн
(0.0)
Лабіринт-головоломка Perplexus Mini (зелений)
Артикул: SM34603-2
0,00 грн
139,00 грн
(5.0)
Лабіринт-головоломка Perplexus Harry Potter
Артикул: SM34638
0,00 грн
1 119,00 грн
(5.0)

Вчимося долати складності та досягати цілей з Perplexus

Ця чарівна головоломка неодмінно припаде до душі всім членам сім'ї. Любитель пригод, подібно до металевої кульки всередині загадкової сфери, пройде дивовижну трасу-лабіринт, подолає різноманітні бар'єри від початку до кінця шляху, рухаючись у кулі з одного в інший бік. Один не точний рух - і доведеться почати все спочатку! Perplexus – гра для кмітливих та наполегливих авантюристів! Для справжніх переможців!

Щоб сформувати необхідні навички лабіринтопрохідця, існують головоломки різного рівня складності від 100 і більше кроків. Для юних підкорювачів магічної кулі підійде найпростіший Perplexus Original. Для просунутих гравців стане цікавішим один із найскладніших варіантів Perplexus Warp. Ці головоломки відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, яскравою начинкою заплутаних доріжок, різного типу бар'єрами. Гравцеві знадобиться «поламати голову», щоб провести неслухняну кульку всередині міні-всесвіту Perplexus. На старт! Увага! Почали! Зупинитись неможливо!

Придбати гру Perplexus у ліцензійній безпечній версії ви можете у каталозі «Той-Той Трейд» та магазинах наших партнерів по всій Україні. На відміну від піратських підробок, оригінальні іграшки, представлені на нашому сайті, вигідно відрізняє низку переважних характеристик та відмінностей:

  • Для виробництва Perplexus використовуються виключно сертифіковані матеріали, якість яких підтверджена сертифікатами якості та відповідності. Лабіринти не розбиваються при падінні, а їхня поверхня не дряпається при зіткненні з іншими предметами.
  • На коробці та іграшці розташований опуклий логотип Spin Master.
  • Гра в повному обсязі відповідає функціональній цінності та безпеці, заявленій розробником.
  • Гра формує посидючість та терпіння, розвиває логіку та просторове мислення, відточує координацію рухів.

Компанія Spin Master постійно розширює колекцію ліцензійних іграшок, радуючи високотехнологічними розробками своїх шанувальників. Нові захоплюючі ігри ви завжди можете знайти у нашому каталозі за доступною ціною, щоб відкрити захоплюючі світи для справжнього переможця.

Пропонуємо гру Perplexus на найкращих умовах

Гра Perplexus можна купити в інтернет-магазині «Той-Той Трейд». Ми пропонуємо широкий асортимент ліцензійної продукції за середньоринковою вартістю, комфортними умовами оплати та доставки товару. Для зручності постійних клієнтів передбачено накопичувальну систему знижок, завдяки якій придбання нових товарів стає дедалі доступнішим.

У разі виникнення питань щодо характеристик або функціоналу гри Perplexus можна звернутися за уточненнями до консультантів сайту. Наші співробітники із задоволенням нададуть всю необхідну інформацію та підкажуть чим здивувати любителя головоломок.

Бренди і торгові марки