Канадська компанія WooWee є визнаним світовим лідером та з 1982 року спеціалізується на створенні суперсучасних іграшкових роботів. Інтерактивні іграшки цієї торгової марки цікаві не тільки дітям, але й дорослим завдяки багатофункціональності та розширенню ігрових можливостей за допомогою спеціальних додатків.

 Міні-робот MIP
Артикул: W3821
0,00 грн
799,00 грн
(5.0)
WowWee маленьке цуценя Чіп блакитне
Артикул: W2804/3818
0,00 грн
1 499,00 грн
(0.0)
WowWee маленьке цуценя Чіп рожеве
Артикул: W2804/3817
0,00 грн
1 499,00 грн
(5.0)
WowWee маленьке цуценя Чіп чорне
Артикул: W2804/3819
0,00 грн
1 499,00 грн
(5.0)

WowWee: як подружитися з роботом?

Цифрові технології так міцно увійшли до життя кожного з нас, що здається, сучасні діти вже з народження знають, як користуватися інтерактивними іграшками. Не дивно, що діти просто люблять грати з різними роботами або іграшками на дистанційному управлінні.

Канадський бренд WowWee створив суперсучасні іграшкові роботи, які можуть здивувати не тільки дітей, а й дорослих.

Роботи Wowwee мають безліч функцій: вони оснащені датчиками реагування (на звуки, жести, дотики), здатні виконувати безліч команд та секретних трюків.

Wowwee - Роботи нового покоління з унікальними здібностями. Іграшки вміють говорити і видавати звуки, мають інфрачервоне “бачення”, розуміють команди, мають кілька ігрових режимів. Ними можна керувати за допомогою програми у смартфоні.

Просто “Вау!”: развиваємося разом з WowWee

Саме так вигукне кожен, хто збирається купити робота Wowwee. Ці іграшки відрізняються:

 • великою деталізацією;
 • стильний дизайн;
 • наявністю датчиків та сканерів, які дозволяють зробити рухи робота осмисленими;
 • широким діапазоном звуків.

Іграшки-роботи допомагають малюкам набувати нового досвіду, весело проводити час, вигадуючи захоплюючі пригоди та освоюючи складні трюки, а також розвивати фантазію, креативність та комунікативні навички.

А ще це цікаве заняття для спільних ігор із батьками. Впевнені, що папи гідно оцінять новітні технології WowWee. Наприклад: DUAL-WHEEL BALANCE: коли колеса іграшки, завдяки спеціальній конструкції, можуть переміщатися у всіх напрямках.

Великий асортимент інтерактивних іграшок роботів WowWee

В інтернет-магазині ToyToy Trade представлений великий вибір іграшок бренду WowWee в Україні. Справжні лідери продажів - це:

 • роботи-динозаври;
 • домашні вихованці-цуценята;
 • міні-робот MIP та його повноформатний аналог.

Крім грізних представників ери динозаврів Робораптора і Міпозавра, робота-гуманоїда Robosapien, всезнайки MIP і грайливого цуценя Чіпа, компанія WowWee подарувала світові милу собаку Рекса, радіокерованих рептилій-роботів, неймовірного робота-краба, чудесних .

Придбати іграшкових роботів у ліцензійній версії в Україні ви можете на сайті “ТойТой Трейд”: у нас представлені виключно оригінальні іграшки з рядом переважних відмінностей та характеристик:

 1. Вони виготовлені із безпечних матеріалів, якість яких підтверджена сертифікатами відповідності. У іграшок відсутній неприємний запах пластику, вони не розбиваються і не дряпаються.
 2. Всі іграшки Wowwee розроблені з урахуванням вікових особливостей та потреб, а також вимог безпеки конструкторами зі світовим ім'ям.
 3. На ліцензійних роботах завжди є серійний номер ззаду або знизу, а на коробці і самій іграшці оригіналу є опуклий логотип Wowwee, що підтверджує їх оригінальне виробництво.
 4. Керувати роботами можна за допомогою спеціальних програм розробника, які значно розширюють функціональність іграшки.

Найпопулярніші роботи WowWee

 1. Цуценя Сhip - унікальний домашній вихованець зі штучним інтелектом. Він вміє виляти хвостом, грати з господарем, цілувати його та виконувати команди. А ще Чіп просто любить бігати по всьому будинку і ловити свій хвіст. Керувати роботизованим цуценям можна за допомогою пульта або датчика дотику. Така іграшка — чудова альтернатива живому вихованцю.
 2. MIP та міні-робот MIP – популярна іграшка та справжній друг для дітей. Цей технологічний робот вміє пересуватись по кімнаті, ритмічно танцювати під музику, виконувати безліч команд, рухати руками та балансувати. А міні версія робота підійде навіть для найменших дітей.
 3. Roboraptor X - один із найяскравіших роботів-динозаврів із сімейства WowWee. Іграшка неймовірно реалістична: рептилія вміє пересуватися на двох лапах, махати хвостом та головою, швидко бігати і навіть прокладати шлях у повній темряві.

Roboraptor X оснащений датчиками бачення та визначення звуків, а також аудіосистемою. Керувати іграшкою можна за допомогою рухів руками, пульта або програми на смартфоні.

Компанія WowWee постійно розширює колекції, радуючи своїх шанувальників високотехнологічними розробками. Нових роботів ви завжди можете знайти у нашому каталозі за доступними цінами.

Де придбати роботизовані іграшки WowWee?

Компанія ТойТой Трейд - це найкращий вибір для покупки роботів від WowWee. Ми пропонуємо:

 • широкий асортимент ліцензійної продукції за середньоринковою вартістю;
 • комфортні умови оплати та доставки товару;
 • накопичувальну систему знижок для постійних клієнтів;
 • офіційну гарантію від виробника на весь асортимент товарів;
 • доставку по Києву, Харкові та іншим містам України за допомогою транспортної компанії "Нова Пошта".

Реєструйтеся на нашому сайті та отримайте знижку 10% на першу покупку!

Бренди і торгові марки